Blog2

טיפולים אסתטיים לגברים

טיפולי אסתטיקה וטיפוח נחשבו במשך עשורים רבים למשהו שהוא נחלתן של נשים בלבד. גברים לא הבינו ואף בזו להשקעה של נשים בטיפוח הגוף, השיער והעור, כשהם מעדיפים לעצמם את המראה הטבעי והפראי. כל זה השתנה במהלך שנות ה-90, אז החלו שינויים משמעותיים בתפיסות מסורתיות של מגדר וכתוצאה מכך גם שינויים תפיסתיים בכל הקשור לטיפוח המראה החיצוני. יותר ויותר גברים גילו את עולם הביוטי על כל היבטיו והגיעו למסקנה כי גם הם רוצים ויכולים ליהנות ממראה נקי, צעיר ואסתטי. חברות הקוסמטיקה והטיפוח החלו להשיק קולקציות ייעודיות לגברים, הכוללות חומרים טיפוליים עדינים במעטפת שיווקית של גבריות וכוח. במקביל, גברים החלו גם לפקוד את הקליניקות המובילות בתחום הטיפוח האישי וכיום מהווים נתח נכבד מקהל הלקוחות של המקומות הללו.

אילו טיפולים אסתטיים גברים עושים?

1. השתלות שיער

שיער שופע נחשב לא רק לסמל לנשיות, אלא גם סמל לגבריות. מאז ימי שמשון הגיבור, גברים מחוברים לשיער שלהם לא פחות מנשים ובצדק – שיער שופע תורם למראה צעיר וחיוני, בכל גיל. יש גברים שחיים בשלום עם ההקרחה שלהם וחלקם אפילו מגלחים את הראש לחלוטין. אולם יש גברים שממש לא מוכנים להשלים עם רוע הגזירה ועייפים מתחושות המבוכה וחוסר הביטחון הנלוות להתקרחות והשימוש התמידי בכובעים במטרה להסתיר זאת. אותם גברים פונים לאחד מהטיפולים הכי פופולאריים בשנים האחרונות – השתלות שיער. להשתלות שיער היה בעבר מוניטין מפוקפק, שנבע מההצלחה החלקית ביותר של הטיפול והעובדה שהוא היה כרוך בחוסר נוחות משמעותית (וכאב של ממש), זמן החלמה ארוך, צלקות ומראה לא אסתטי. כיום, יש שיטות חדשניות להשתלת שיער שמאפשרת כמעט לכל גבר שסובל מהתקרחות לבצע השתלת שיער מהירה ונטולת כאבים, עם תוצאות מרשימות שקשה להבין בינן לבין שיער מולד וטבעי.

2. הסרת שיער

בעוד שרוב הגברים מפללים שיצמח להם עוד שיער על הראש, ממקומות אחרים, כמו החזה, הבטן, הגב, הכתפיים ועוד – הם שמחים להיפטר ממנו. הגברים של המאה ה -21 כבר מזמן הבינו שגוף חלק הוא אסתטי ונעים יותר ולכן הם פוקדים את קליניקות הסרות השיער ומיטת הקוסמטיקאית לא פחות מנשים ולמעשה, מהווים כ 50% מקהל הלקוחות במקומות הללו. גברים חושפים את פלג גופם העליון בפומבי פעמים רבות יותר מנשים – בביקור בים, בבריכה, במהלך פעילות ספורטיבית ועוד. לכן, חשוב להם במיוחד להפגין גוף אסתטי שנעים להביט בו. יש כאמור כמה שיטות להסרת שיער: שעווה, לייזר, קרני אינפרה וכדומה וגברים נהנים מהיתרונות של כולן. התוצאה היא עור חלק ונעים ונטול שיעור מיותר, שגורם לכל גבר להיראות נאה ומרשים.

3. הזרקות

גם טיפולי הזרקות, הכוללים חומרים כמו בוטוקס, חומצה היאלורונוית ועוד, כבר אינם נחלתן של נשים בלבד. גם גברים שואפים לעור פנים חלק ונטול קמטוטים, כתמים וסימני אקנה ולכן משתמשים בטיפולי הזרקות על-מנת להוריד מעצמם כמה שנים מהפנים וליהנות ממראה צעיר וחיוני לאורך זמן.

חשוב לציין, כי מבנה הפנים של גברים שונה מהותית מזה של נשים והעובדה הזו משפיעה משמעותית על שיטת העבודה בהזרקת חומרים כמו חומצות ובוטוקס. לגברים יש שרירי הבעה מפותחים יותר, הגבות שלהם נמוכות יותר ופחות זוויתיות, האף והלסת הם בעלי מבנה שונה ועוד. לכן, גברים שמעוניינים להצעיר את עצמם באמצעות טיפולי הזרקות איכותיים, צריכים לבחור בקפידה את הקליניקה בהם הם מבצעים את הטיפול ולוודא כי צוות המקום מומחה בטיפול בגברים ובהשגת תוצאות מרשימות בכל סוגי הטיפולים.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *