הטיפולים שלנו

טיפולי מיזוטרפיה

טיפולי מיזותרפיה הינם טיפולים המבצעים פציעה מבוקרת בעור הפנים, המיועדים להחלמה וחידוש העור. בטיפול, העור מקבל אותות לרקמות שבו, כדי לגרום להחלמה, לתקן ולייצר רקמה חדשה ויציבה.

טיפולי מיזותרפיה מיועדים לתיקון העור, חידוש העור, טיפול בנקבוביות פעורות, צלקות, צלקות פוסט אקנה (משפרת), קמטים וקמטוטים, החלקת העור ושיפור המרקם.

הרעיון מאחורי טיפולי מזותרפיה זה הרס ובנייה, או הרס ושיקום.

הטיפול מבוצע באמצעות דקירות מזעריות באמצעות מכשיר המשולב עם מחטים זעירות. הדקירות גורמות  להרס מבוקר של החלק החיצוני בעור ומעודד ייצור קולגן חדש וחלבונים האחראים על מיצוק העור.

 

מיד לאחר הטיפול ננצל את חלון ההזדמנויות של 2-5 דקות וכשהעור פצוע ולמעשה פתוח בעזרת מכשיר אלקטרופורציה קר, שבו נחדיר חומרים מאיצי שיקום, בוני רקמה, מבהירים למיניהם, לחות , פפטידים (חלבונים), חומצה היאלורונית, ויטמינים ומינרלים המאזנים את רמת הלחות (המים) בעור ונחשב לסופר יעיל במניעת הזדקנות ותורם למראה עור גמיש והזוהר.

 

מיזותרפיה הוא טיפול "אנטי אייג'ינג" משמע – מעקב הזדקנות של עור הפנים. לכן, הוא מתאים למספר קבוצות גיל, גם למי שרוצה לשמר את נעורי העור, עד גיל 40 ולמי שרוצה לחדש ולתקן, בגילאים בוגרים יותר.

כמובן שכל מקרה לגופו ולפני הטיפול יבוצע ייעוץ ואבחנה מקצועית, על מנת לקבוע את הטיפול, התדירות והעוצמה שנחוצה, לשיקום וחידוש העור.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *